درگاه الکترونیکی شهرداری اصفهان
width=14  width=14
 
فراخوان طراحی سر در بازار بین المللی گل و گیاه ارغوانسازمان ساماندهي مشاغل
 
width=14 width=14
تفاهم‌نامه احداث كلينيك‌هاي خودرو در مناطق 15گانه منعقد شد
تفاهم‌نامه احداث كلينيك‌هاي خودرو در مناطق 15گانه منعقد شد
 

تفاهم‌نامه احداث كلينيك‌هاي خودرو در مناطق 15گانه منعقد شد

تفاهم‌نامه احداث كلينيك‌هاي خودرو در مناطق 15گانه شهري به صورت مشاركتي ميان، محمد مجيري مديرعامل سازمان ساماندهي مشاغل شهري و فراورده‌هاي كشاورزي شهرداري اصفهان و روح‌الله چلونگر رييس اتحاديه خدمات خودرويي سبك اصفهان در جمع اعضاي اتحاديه خدمات خودرويي سبك اصفهان به امضا رسيد.

مديرعامل سازمان ساماندهي مشاغل شهري و فرآورده‌هاي كشاورزي شهرداري اصفهان گفت: براساس تفاهم‌نامه‌اي كه با اتحاديه خدمات خودرويي سبك اصفهان منعقد شد، در جهت روان شدن ترافيك شهري زمين‌هايي را در مناطق مختلف تملك مي‌كنيم تا كلينيك‌هاي خودرو در اين مناطق احداث شود.

محمد مجيري در جمع اعضاي اتحاديه خدمات خودرويي سبك اصفهان با بيان اينكه ديگر امكان استقرار برخي واحدهاي صنفي در شهر اصفهان وجود ندارد، اظهار كرد: كمبود جاي پارك، ترافيك و آلودگي شهر به دليل اصولي نبودن شهرسازي است، زيرا ابتدا خيابان ساخته شده و سپس به صورت خطي واحدهاي صنفي در مجاورت آن شكل گرفته اند.

وي با بيان اينكه برخي از اين مشاغل فني گنجايش و ظرفيت جا دادن خودرو مورد تعمير را نداشته و در سواره‌رو و پياده‌رو دست به تعمير خودرو مي‌زنند، افزود: يكي از خيابان‌هايي كه تعدد صنف خدمات خودرويي سبك را در آن شاهد هستيم، خيابان نيرو است كه عرض كم و وجود دكل‌هاي برق در وسط خيابان، عبور و مرور عابران پياده را با مشكل مواجه كرده است.

مديرعامل سازمان ساماندهي مشاغل شهري و فرآورده‌هاي كشاورزي شهرداري اصفهان با بيان اينكه براي حل مزاحمت‌هاي اين چنيني براي مردم نياز به كمك اصناف است، تصريح كرد: هشت ورودي به شهر اصفهان داريم؛ يكي از آن‌هايي كه گردشگران داخلي و خارجي بسياري از آن گذر مي‌كنند، خيابان امام خميني(ره) است كه مشاغلي همچون صافكاري، نقاشي و خدمات فني سبك را در خود جاي داده است.

وي ادامه داد: براساس تفاهم‌نامه‌اي كه با اتحاديه خدمات خودرويي سبك اصفهان منعقد شد، در جهت روان شدن ترافيك شهري زمين‌هايي را در مناطق مختلف تملك مي‌كنيم تا كلينيك‌هاي خودرو در اين مناطق احداث شود.

مجيري توضيح داد: اولين زمين در ميدان مركزي ميوه و تره بار اصفهان خواهد بود كه روزانه چهار هزار خودرو وانت و نيسان از آن عبور مي‌كنند و خودروهايي كه دچار مشكل مي‌شوند،  براي كسب خدمات مي‌توانند به اين كلينيك مراجعه كنند.

وي با تاكيد بر اينكه همه بايد به هم براي زيباتر شدن شهر كمك كنيم، خاطر نشان كرد: به همين صورت 15 زمين با مشاركت بخش خصوصي تبديل به كلينيك‌هاي خودرو مي‌شود تا علاوه بر رفع نياز مردم، فضاي كسب و كار براي كساني كه پيش از اين امكان اشتغال نداشتند، فراهم شود.

تعداد بازدیدکنندگان امروز 28 تعداد کل بازدیدکنندگان درگاه تا امروز 148439 تعداد کاربران بر خط 90 تعداد کاربران لاگین بر خط 1
آدرس:
اصفهان – كنار گذر اتوبان شهيد صياد شيرازي،حدفاصل چهار راه پيروزي و خيابان ركن الدوله، نبش كوچه 36(احسان)
تلفــن:  4-32683601 031 
نمابر:32683605  031     
شمـاره پيــامـك :   3000139090                     
پست الكترونيك :   samandehi@isfahan.ir
 
تلفن رسيدگي به شكايات: 32684408  و 137 
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری اصفهان می باشد.