درگاه الکترونیکی شهرداری اصفهان
width=14  width=14
 
فراخوان طراحی سر در بازار بین المللی گل و گیاه ارغوانسازمان ساماندهي مشاغل
 
width=14 width=14
بهبود كيفيت خدمات در بازار روز كوثر5
بهبود كيفيت خدمات در بازار روز كوثر5

بهبود كيفيت خدمات در بازار روز كوثر5

كوثر 5

مديرعامل سازمان ساماندهي مشاغل شهري و فرآورده‌هاي كشاورزي شهرداري اصفهان گفت: ساماندهي و پوست‌اندازي بازار كوثر شماره پنج با صرف هزينه‌اي بالغ بر پنج ميليارد و 800 ميليون ريال با مشاركت بخش خصوصي انجام شده است.

محمد مجيري  اظهاركرد: اقدامات اصلاحي و بهبود كيفيت در بازار روز كوثر شماره پنج شامل اصلاح سنگ فرش، نورپردازي بازار، زيباسازي بازار (ديواره‌ها، قفسه‌ها، تابلو غرفات و غيره)، تجهيز، اصلاح و تعويض يخچال‌ها، استفاده از تابلوهاي ديجيتال جهت اعلام قيمت كالاها، اصلاح ساختاري غرفه آجيل و اصلاح سقف بازار بوده است.

وي با بيان اينكه در بازار كوثر شماره پنج اصلاح ترافيكي و مكانيزه‌سازي پاركينگ بازار براي رفاه هر چه بيشتر مراجعه‌كنندگان انجام شده است، افزود: اصلاح و تعويض سايه‌بان‌هاي بازار، زيباسازي غرفه هاي ميوه و سبزي، نصب تابلو و استيكر در راستاي زيباسازي بازار، اصلاح و افزايش حجم سردخانه‌هاي بالاي صفر و زير صفر، نصب دستگاه نوبت دهي غرفات گوشت و مرغ، تعويض و جايگزيني ترولي‌هاي جديد و اصلاح ساختاري چيدمان غرفه‌هاي بازار از ديگر اقدامات انجام شده در اين بازار است.

مديرعامل سازمان ساماندهي مشاغل شهري و فرآورده هاي كشاورزي شهرداري اصفهان تصريح كرد: در صدد هستيم تا قبل از نوروز 98 با پوست‌اندازي و ايجاد تغيير در فضاي بازارهاي روز شهرداري اصفهان در راستاي خدمت‌رساني هر چه بيشتر به مردم گام برداريم.

وي با بيان اينكه بازارهاي روز كوثر تا حدودي تعميرات اساسي در خصوص سيستم‌هاي گرمايش، سرمايش، نور و غرفه‌هاي ارايه محصولات در بازارها نياز دارد، ادامه داد: در اين بازارها كيفيت كالاها بايد در حد اعلا باشد، از اين رو بازرسان سازمان ساماندهي مشاغل شهرداري اصفهان روزانه به اين بازارها سركشي دارند تا خدمت‌رساني به نحو مطلوب انجام شود.

مجيري گفت: شهرداري اصفهان براي تامين سلامت شهروندان به دنبال ساماندهي كالاهاي عرضه شده در بازارهاي وابسته به اين نهاد است، در اين راستا تشديد نظارت بر بازارها باعث اطمينان خاطر شهروندان از كيفيت محصولات خواهد شد.

وي از بازسازي و نوسازي بازارهاي روز كوثر سه، شش، هشت و دوازده خبر داد و گفت: اين نويد را به شهروندان اصفهاني مي دهم كه تا قبل از پايان سال فضاي بازارهاي شهرداري اصفهان و خدمت‌رساني به مردم در اين بازارها به نحو مطلوب صورت گيرد.

تعداد بازدیدکنندگان امروز 28 تعداد کل بازدیدکنندگان درگاه تا امروز 148439 تعداد کاربران بر خط 82 تعداد کاربران لاگین بر خط 1
آدرس:
اصفهان – كنار گذر اتوبان شهيد صياد شيرازي،حدفاصل چهار راه پيروزي و خيابان ركن الدوله، نبش كوچه 36(احسان)
تلفــن:  4-32683601 031 
نمابر:32683605  031     
شمـاره پيــامـك :   3000139090                     
پست الكترونيك :   samandehi@isfahan.ir
 
تلفن رسيدگي به شكايات: 32684408  و 137 
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری اصفهان می باشد.