درگاه الکترونیکی شهرداری اصفهان
width=14  width=14
 
فراخوان طراحی سر در بازار بین المللی گل و گیاه ارغوانسازمان ساماندهي مشاغل
 
width=14 width=14
نوروزي: سايه غم را از سر مردم كم مي‌كنيم
/img/NoImage.jpg
سلسله جلسات بحران خشكسالي با حضور دكتر نوروزي و مديران شهري

شهردار اصفهان با بيان اينكه اصفهان بايد محور گردشگري و پايتخت فرهنگي كشور باشد، گفت: آرزوي ما در شهر دل خوشي و شادماني مردم و حل مشكلات آنها است، از اين رو تا آنجا كه در توان داريم تلاش مي‌كنيم تا لبخند را بر لب‌هاي مردم نشانده و سايه غم و غصه را از سر مردم كم كنيم.

 قدرت‌الله نوروزي شامگاه چهارشنبه - 22 اسفندماه 97 - در جشن بازگشايي بازار گل وگياه همدانيان اظهار كرد: روند اجراي اين پروژه و فضاي زيبايي كه براي استفاده شهروندان ايجاد شده است، جاي قدرداني دارد، ذوق، عشق و هنر مي‌تواند شادي بخش باشد و اين تنها نمونه‌اي از اقداماتي است كه طي يكسال و نيم گذشته در شهر زيباي اصفهان انجام شده است.

وي ضمن ابراز نگراني در خصوص وضعيت غم و افسردگي در بين شهروندان اصفهان، افزود: با توجه به اين شرايط فعلي بايد تغيير فضا و ايجاد شادي و نشاط اجتماعي را براي تقويت روحيه شهروندان در دستور كار قرار دهيم و ايجاد فضاهايي مانند بازار گل  و گياه همدانيان مي‌تواند به شادي مردم كمك كند.

شهردار اصفهان بهره برداري از پرديس هنر را از ديگر پروژه‌هاي بهره برداري شده براي گذران اوقات فراغت شهروندان اصفهاني دانست و ادامه داد: اين فضا به منظور بهره‌برداري خانواده‌ها در كنار هم ايجاد شده است و بايد در تمام مناطق اصفهان چنين پروژه‌هايي راه‌اندازي شود و هر روز شاهد چنين اتفاقات خوبي در سطح شهر باشيم.

وي با تاكيد بر اينكه حق مردم برخورداري از محيطهاي امن و تفرجگاه‌هايي خوب در شهر است، تصريح كرد: با توجه به نزديك شدن به ايام نوروز و بازگشايي رودخانه زاينده رود در اين ايام شاهد حضور مهمانان زيادي خواهيم بود و سعي داريم در اين ايام فضاي شهر را هم براي مهمانان و هم شهروندان متحول و با نشاط سازيم.

نوروزي با ابراز خرسندي نسبت به افزايش استقبال شهروندان از مترو افزود: به صورت ميانگين روزانه 100 هزار نفر از مترو استفاده مي‌كنند و اين استقبال بيانگر رضايت شهروندان از ارايه خدمات در اين بخش است.

وي همچنين به آغاز حفاري خط دو مترو اصفهان اشاره كرد و گفت: شهر به كارگاه بزرگ عمراني تبديل شده و پل‌ها و گذرگاه‌ها در حال رونق است، اين اتفاقات خوشايند به معناي سرزندگي شهر، كاهش آلودگي و سهولت و امنيت در رفت و آمد شهروندان است.

شهردار اصفهان تصريح كرد: اگر چه شرايط اقتصادي كشور سخت است، اما بايد بگويم كه با همت والاي تمام مديران نه تنها شهر را زيبا حفظ كرده و فضاي سبز را رونق داده‌ايم، بلكه در حال ساختن زيرساخت‌ها در شهر نيز هستيم.

وي با بيان اينكه اصفهان بايد محور گردشگري و پايتخت فرهنگي كشور باشد، گفت: آرزوي ما در شهر دل خوشي و شادماني مردم و حل مشكلات آنها است، از اين رو تا آنجا كه در توان داريم تلاش مي‌كنيم تا لبخند را بر لب‌هاي مردم نشانده و سايه غم و غصه را از سر مردم كم كنيم.

تعداد بازدیدکنندگان امروز 28 تعداد کل بازدیدکنندگان درگاه تا امروز 148439 تعداد کاربران بر خط 185 تعداد کاربران لاگین بر خط 1
آدرس:
اصفهان – كنار گذر اتوبان شهيد صياد شيرازي،حدفاصل چهار راه پيروزي و خيابان ركن الدوله، نبش كوچه 36(احسان)
تلفــن:  4-32683601 031 
نمابر:32683605  031     
شمـاره پيــامـك :   3000139090                     
پست الكترونيك :   samandehi@isfahan.ir
 
تلفن رسيدگي به شكايات: 32684408  و 137 
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری اصفهان می باشد.