درگاه الکترونیکی شهرداری اصفهان
width=14  width=14
 
فراخوان طراحی سر در بازار بین المللی گل و گیاه ارغوانسازمان ساماندهي مشاغل
 
width=14 width=14
تاج‌الدين: شرايط براي جامعه‌اي شاد هموار شود
/img/NoImage.jpg
تاج الدين

نماينده مردم اصفهان در مجلس شوراي اسلامي گفت: بايد تسهيلات بيشتري در شهر ايجاد شود تا شاهد جامعه‌اي شاد باشيم.

 ناهيد تاج الدين شامگاه چهارشنبه - 22 - اسفندماه 97 - در جشن بازگشايي بازار گل و گياه همدانيان ضمن تقدير از تمام دست اندركاران شهرداري اصفهان كه حال و هواي شهر را در آستانه نوروز تغيير دادند، اظهاركرد: از پاكبانان تا تمام بزرگاني كه در شهرداري اصفهان در حال خدمت رساني به شهر و شهروندان هستند و  هواي شهر را تغيير دادند، تشكر ويژه مي‌كنم.

وي با بيان اينكه مهمترين مشكل شهر اصفهان، خشك شدن زاينده رود است، افزود: پس از خشكي زاينده رود، ميزان افسردگي شهروندان افزايش يافته و مهمتر اينكه درصد افسردگي در خانم‌ها سه تا چهار برابر آقايان است.

نماينده مردم اصفهان در مجلس شوراي اسلامي ادامه داد: بانوان قشري از جامعه هستند كه مي‌توانند شهر را شاد و كانون خانواده را گرم كنند، از اين رو بايد تسهيلات بيشتري در شهر ايجاد شود تا شاهد جامعه‌اي شاد باشيم.

وي تاكيد كرد: با توجه به اينكه خشكي زاينده‌رود افسردگي را در بين مردم افزايش داده و آمار افسردگي در بانوان بيشتر است، مي‌طلبد توجه بيشتري داشته باشيم؛ البته ما به نمايندگي از مردم در مجلس شوراي اسلامي موضوع  زاينده‌رود را به طور جدي دنبال مي‌كنيم تا مشكلات آن رفع شود.

تاج‌الدين با گراميداشت روز شهدا، گفت: ياد و خاطره شهداي گرانقدر از صدر اسلام تاكنون به ويژه شهداي اصفهان كه درصد ويژه‌اي از آمار شهداي كشور را به خود اختصاص دادند، گرامي مي‌داريم و اميدوارم در مسير خدمت رساني به مردم رو سفيد باشيم.

تعداد بازدیدکنندگان امروز 31 تعداد کل بازدیدکنندگان درگاه تا امروز 148442 تعداد کاربران بر خط 27 تعداد کاربران لاگین بر خط 1
آدرس:
اصفهان – كنار گذر اتوبان شهيد صياد شيرازي،حدفاصل چهار راه پيروزي و خيابان ركن الدوله، نبش كوچه 36(احسان)
تلفــن:  4-32683601 031 
نمابر:32683605  031     
شمـاره پيــامـك :   3000139090                     
پست الكترونيك :   samandehi@isfahan.ir
 
تلفن رسيدگي به شكايات: 32684408  و 137 
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری اصفهان می باشد.