درگاه الکترونیکی شهرداری اصفهان
width=14  width=14
 
فراخوان طراحی سر در بازار بین المللی گل و گیاه ارغوانسازمان ساماندهي مشاغل
 
width=14 width=14
ساعت كاري بازارهاي كوثر افزايش يافت
/img/NoImage.jpg
توزيع ميوه عيد نوروز

مديرعامل سازمان ساماندهي مشاغل شهري و فرآورده‌هاي كشاورزي شهرداري اصفهان گفت: با توجه به استقبال شهروندان از بازارهاي روز كوثر، ساعت فعاليت بازارها تا شب عيد از ساعت هشت صبح تا ساعت 22 افزايش يافت.

محمد مجيري اظهاركرد: بازارهاي روز كوثر از سوي شهرداري اصفهان براي ارائه خدمات بيشتر به شهروندان در نقاط مختلف شهر احداث شده كه شهروندان مي‌توانند بر اساس نيازهاي خود بهترين كالاها را خريداري كنند.

وي تصريح كرد: مهمترين اصل در مجموعه بازارهاي كوثر كيفيت بالا و قيمت مناسب است و نوع كالا، كاهش قيمت، كاهش آلودگي هوا، حذف واسطه‌هاي غيرضروري، كمك در بهبود ترافيك شهري و كاهش سفرهاي درون شهري، تثبيت قيمت كالا در مناطق مختلف شهري و ... از مزاياي فروشگاه‌هاي شهرداري اصفهان بوده و همين امر باعث استقبال شهروندان از اين بازارها شده است.

مديرعامل سازمان ساماندهي مشاغل شهري و فرآورده‌هاي كشاورزي شهرداري اصفهان ادامه داد: در اين ايام 14 بازار به استقبال نوروز مي‌رود تا اقلامي كه شهروندان در روزهاي پاياني سال به آن نياز دارند را با بهترين كيفيت و قيمت بين شهروندان توزيع كنند.

وي با بيان اينكه در بازارهاي روز كوثر تمامي كالاهاي مورد نياز شهروندان وجود دارد، تصريح كرد: از 25 اسفند تا 15 فروردين سيب و پرتقال طرح تنظيم بازار و به قيمت مصوب در اين بازارها عرضه مي‌شود.

مجيري تاكيد كرد: با توجه به استقبال شهروندان از بازارهاي روز كوثر، ساعت فعاليت بازارها تا شب عيد از ساعت هشت صبح تا ساعت 22 افزايش و در ايام نوروز نيز فعاليت اين بازارها از ساعت 9 صبح تا 20:30 است، از همين رو  شهروندان مي‌توانند براي تامين نيازهاي خود به بازارهاي روز مراجعه و اقلام مورد نياز خود را تهيه كنند.

وي با بيان اينكه تمام كالاها در بازارهاي روز كوثر از نظر كيفيت و قيمت به طور مرتب، نظارت و كنترل مي‌شود، گفت: براي اطمينان خاطر شهروندان و جلوگيري از هر گونه مشكل در امر توزيع و بهداشت مرغ، ماهي ،گوشت و هرگونه مواد پروتئيني در تمامي بازارها به صورت اصولي و طبق ضوابط اداره بهداشت و دام پزشكي، توسط دامپزشك و مسئول بهداشت محيط بر كيفيت محصولات نظارت مي‌شود.

تعداد بازدیدکنندگان امروز 17 تعداد کل بازدیدکنندگان درگاه تا امروز 148470 تعداد کاربران بر خط 238 تعداد کاربران لاگین بر خط 1
آدرس:
اصفهان – كنار گذر اتوبان شهيد صياد شيرازي،حدفاصل چهار راه پيروزي و خيابان ركن الدوله، نبش كوچه 36(احسان)
تلفــن:  4-32683601 031 
نمابر:32683605  031     
شمـاره پيــامـك :   3000139090                     
پست الكترونيك :   samandehi@isfahan.ir
 
تلفن رسيدگي به شكايات: 32684408  و 137 
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری اصفهان می باشد.