درگاه الکترونیکی شهرداری اصفهان
width=14  width=14
 
فراخوان طراحی سر در بازار بین المللی گل و گیاه ارغوانسازمان ساماندهي مشاغل
 
width=14 width=14
اعلام آمادگي راه اندازي فروشگاه‌هاي كوثر در جمهوري داغستان
اعلام آمادگي راه اندازي فروشگاه‌هاي كوثر در جمهوري داغستان
 

فروشگاه‌هاي كوثر در جمهوري داغستان راه‌اندازي مي‌شود

يك

مشاور اقتصادي رييس جمهوري داغستان روسيه گفت: به سهم خودمان از طرف روسيه جهت هرگونه همكاري با شهرداري اصفهان در خصوص ايجاد فروشگاه‌هاي زنجيره‌اي كوثر در روسيه اعلام آمادگي مي‌كنيم.

 كاسم اخمايوو در حاشيه بازديد از فروشگاه كوثر شماره پنج اصفهان اظهار كرد: براي بازديد از توليدات ايران به اين كشور سفر كرده‌ايم، چرا كه از پنج سال قبل بر روي توليدات ايران به منظور بازاريابي در روسيه فعاليت مي‌كنيم.

وي تاكيد كرد: تمام تلاش خود را براي معرفي و بازاريابي كالاهاي ايراني در روسيه انجام خواهيم داد و به سهم خودمان از طرف روسيه جهت هرگونه همكاري با شهرداري اصفهان در خصوص ايجاد فروشگاه‌هاي زنجيره‌اي كوثر در روسيه اعلام آمادگي مي‌كنيم.

كاسم اخمايوو ادامه داد: نتايج مشاهدات انجام شده بيانگر آن است كه توليدات ايران بازار بسيار خوبي در روسيه دارد و در همين راستا مي‌خواهيم توليدات روسي را كه در خلأ توليدات ايران است عرضه كنيم.

وي تصريح كرد: به هيچ‌وجه به تحريم‌هاي دشمنان ايران توجهي نداريم و آماده قرارداد در تمام زمينه‌ها با شهرداري اصفهان براي ايجاد فروشگاه‌هاي زنجيره‌اي در روسيه هستيم.

مشاور اقتصادي رياست جمهوري داغستان روسيه با اشاره به كيفيت و نحوه فروشگاه‌داري در اصفهان گفت: سيستم فروشگاه داري در فروشگاه‌هاي كوثر را بسيار پسنديديم و آمادگي داريم مكان‌هاي مناسبي را در شهرهاي روسيه در اختيار بهره‌برداران كوثر قرار دهيم تا بتوانند توليدات ايران را با مديريت خودشان عرضه كنند و البته فروشگاه‌داري را به صورت مشترك با هم انجام دهيم.

وي تاكيد كرد: براي مردم ايران آرزوي بهترين‌ها دارم و اميدوارم روابط تجاري ايران و روسيه هر چه بيشتر توسعه يابد.

به گزارش ايمنا، داغستان يكي از 23 جمهوري خودمختار فدراسيون روسيه است كه در سواحل غربي درياي خزر و در قسمت شرقي ناحيه قفقاز واقع شده است مركز و بزرگترين شهر آن «مَخاچ‌قلعه» نام دارد كه در سواحل درياي خزر بنا شده و پايگاه مهم در امر صادرات و واردات است.
  

تعداد بازدیدکنندگان امروز 28 تعداد کل بازدیدکنندگان درگاه تا امروز 148439 تعداد کاربران بر خط 203 تعداد کاربران لاگین بر خط 1
آدرس:
اصفهان – كنار گذر اتوبان شهيد صياد شيرازي،حدفاصل چهار راه پيروزي و خيابان ركن الدوله، نبش كوچه 36(احسان)
تلفــن:  4-32683601 031 
نمابر:32683605  031     
شمـاره پيــامـك :   3000139090                     
پست الكترونيك :   samandehi@isfahan.ir
 
تلفن رسيدگي به شكايات: 32684408  و 137 
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری اصفهان می باشد.