درگاه الکترونیکی شهرداری اصفهان
width=14  width=14
 
فراخوان طراحی سر در بازار بین المللی گل و گیاه ارغوانسازمان ساماندهي مشاغل
 
width=14 width=14
سازمان ساماندهي مشاغل شهري و فرآورده هاي كشاورزي شهرداري اصفهان در جايگاه اول سازمان هاي برتر شهرداري اصفهان
سازمان ساماندهي مشاغل شهري و فرآورده هاي كشاورزي شهرداري اصفهان در جايگاه اول سازمان هاي برتر شهرداري اصفهان
 

در ارزيابي عملكرد يكساله سال 1397

 

سازمان ساماندهي مشاغل شهري و فرآورده هاي كشاورزي شهرداري اصفهان در جايگاه اول سازمان هاي برتر شهرداري اصفهان

 

مديرعامل سازمان ساماندهي مشاغل شهري و فرآورده هاي كشاورزي شهرداري اصفهان گفت: اين سازمان در ارزيابي عملكرد يكساله سال1397موفق به كسب رتبه نخست درميان ساير سازمان‌هاي شهرداري شد.

 وي با اشاره به شاخص‌هاي اين ارزيابي، تصريح كرد: مجموع امتياز دستيابي به اهداف اختصاصي، پيشرفت طرح ها و پروژه ها، بازپرداخت بدهي ها و وصول مطالبات، دستيابي به توانمندي تأثيرگزار، ارائه آمار و اطلاعات، برنامه و سياست هاي سال98  با ارائه گزارش دهي مناسب فعاليت ها از دلايل انتخاب سازمان برتر در شهرداري اصفهان بوده است.

محمد مجيري با اشاره به بررسي و رصد سازمان هاي شهرداري اصفهان توسط معاونت برنامه ريزي و توسعه سرمايه انساني شهرداري اصفهان گفت: پايش سرآمدي موجب حركت وهدايت فعاليت هاي سازمان ها در جهت بهبود مستمر مي گردد. ارائه تصوير واقعي از فعاليت هاي سازماني، تفاوت هاي موجود را با وضعيت مطلوب شناسائي مي كند و باعث حركت سازمان ها در جهت كاهش و از بين بردن اين تفاوت ها مي شود تا به سطوح عالي سازماني دست يابند.

گفتني است با عنايت به ضرورت ارتقاي عملكرد سازمان­ها و همچنين دستيابي به اهداف برنامه راهبردي، عملكرد سازمان­‏هاي وابسته به شهرداري در سال 97 بر اساس شاخص‏هاي متعدد مورد ارزيابي قرار گرفت و در اين نوبت از ارزيابي كه با مشاركت نمايندگان معاونت­هاي مربوطه و سازمان ذي­ربط انجام گرديد، به ترتيب سازمان­هاي ساماندهي مشاغل شهري و فرآورده هاي كشاورزي، حمل و نقل بار و خدمات موتوري حائز رتبه هاي برتر گرديدند.

تعداد بازدیدکنندگان امروز 16 تعداد کل بازدیدکنندگان درگاه تا امروز 153270 تعداد کاربران بر خط 145 تعداد کاربران لاگین بر خط 1
آدرس:
اصفهان – كنار گذر اتوبان شهيد صياد شيرازي،حدفاصل چهار راه پيروزي و خيابان ركن الدوله، نبش كوچه 36(احسان)
تلفــن:  4-32683601 031 
نمابر:32683605  031     
شمـاره پيــامـك :   3000139090                     
پست الكترونيك :   samandehi@isfahan.ir
 
تلفن رسيدگي به شكايات: 32684408  و 137 
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری اصفهان می باشد.