درگاه الکترونیکی شهرداری اصفهان
width=14  width=14
 
فراخوان طراحی سر در بازار بین المللی گل و گیاه ارغوانسازمان ساماندهي مشاغل
 
width=14 width=14
بازار بزرگ گل و گياه ارغوان افتتاح مي‌شود
/img/NoImage.jpg
 سال آينده،

بازار بزرگ گل و گياه ارغوان افتتاح مي‌شود

جشن روز گل

مديرعامل سازمان ساماندهي مشاغل شهري و فرآورده هاي كشاورزي شهرداري اصفهان گفت: هرچه تعداد بازارهاي گل و گياه بيشتر شود، چرخه اقتصادي در حوزه گل، صادرات و عرضه گل به خارج از كشور بهتر مي‌شود و توليدكنندگان توانمندتر مي‌شوند.

محمد مجيري در حاشيه افتتاح نمايشگاه گل و گياه در باغ گل‌ها، در گفت و گو با خبرنگار ايمنا اظهار كرد: افتتاح بازار گل و گياه در گلخانه مدور، ابتكار جالبي از طرف سازمان پارك‌ها و فضاي سبز شهرداري اصفهان در روز ملي گل و گياه است.

وي با اشاره به بزرگترين گلخانه جهان در كشور انگلستان و شهر ادن، افزود: نمونه‌اي كوچك، زيبا و منحصر به فرد از اين گلخانه به دست متخصصان اصفهاني در باغ گل‌ها ايجاد شد و نمونه بزرگتر آن با نام گلخانه ارغوان در محل ارغوانيه در حال احداث است.

مديرعامل سازمان ساماندهي مشاغل شهري و فرآورده هاي كشاورزي شهرداري اصفهان گفت: اميدواريم ايده‌هاي جديد براي جذب و آشتي كردن مردم با گل و گياه به كار گرفته شود تا فرهنگ گل و گياه ترويج پيدا كند.

مجيري خاطرنشان كرد: در زمينه تعداد واحدهاي توليدي و توليد گل و گياه غني هستيم، اما در زمينه فروش، عرضه، معرفي و فرهنگ‌سازي ضعف‌هايي وجود داشته كه نياز به جبران دارد، قطعا برپايي چنين نمايشگاه‌ها و رويدادهايي به آشنايي هرچه بيشتر مردم با گل و گياه كمك مي‌كند.

وي تاكيد كرد: هرچه تعداد بازارهاي گل و گياه بيشتر شود، چرخه اقتصادي در حوزه گل، صادرات و عرضه گل به خارج از كشور بهتر مي‌شود و توليد كنندگان توانمندتر مي‌شوند در اين راستا سال آينده بازار بزرگ و اختصاصي گل و گياه ارغوان در ارغوانيه و در فضايي به مساحت 14.5 هكتار افتتاح مي‌شود

تعداد بازدیدکنندگان امروز 17 تعداد کل بازدیدکنندگان درگاه تا امروز 153271 تعداد کاربران بر خط 201 تعداد کاربران لاگین بر خط 1
آدرس:
اصفهان – كنار گذر اتوبان شهيد صياد شيرازي،حدفاصل چهار راه پيروزي و خيابان ركن الدوله، نبش كوچه 36(احسان)
تلفــن:  4-32683601 031 
نمابر:32683605  031     
شمـاره پيــامـك :   3000139090                     
پست الكترونيك :   samandehi@isfahan.ir
 
تلفن رسيدگي به شكايات: 32684408  و 137 
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری اصفهان می باشد.