درگاه الکترونیکی شهرداری اصفهان
width=14  width=14
 
فراخوان طراحی سر در بازار بین المللی گل و گیاه ارغوانسازمان ساماندهي مشاغل
 
width=14 width=14
برپايي جشنواره" عيد تا عيد" بازار گل وگياه اصفهان
برپايي جشنواره" عيد تا عيد"  بازار گل وگياه اصفهان

سازمان ساماندهي مشاغل شهري اصفهان برگزار مي كند؛
برپايي جشنواره" عيد تا عيد"  بازار گل وگياه اصفهان
سازمان ساماندهي مشاغل شهري و فرآورده هاي كشاورزي شهرداري اصفهان به مناسبت دو عيد قربان و غدير اقدام به  فروش ويژه گل و گياه، ماهيان زينتي و برپايي غرفه هاي مشاغل خانگي دربازار مركزي گل و گياه اصفهان كرده است.
به گزارش روابط عمومي سازمان ساماندهي مشاغل شهري و فرآورده هاي كشاورزي شهرداري اصفهان  به منظورافزايش فرهنگ استفاده از گل و گياه، آشنايي با  مزاياي آن و تاثيرات روحي و رواني استفاده از اين منبع خدادادي كه تاثير بسزايي در سلامت روح و روان خانواده ها دارد و نيز به منظورتشويق، ترغيب و ايجاد رقابت سالم بين شركت كنندگان جهت ارتقاء كمي و كيفي توليد، معرفي توانمندي ها و نوآوري هاي توليدكنندگان و دست اندكاران عرصه هاي توليد و ترغيب بازديدكنندگان به نگهداري و پرورش گل و گياه، جشنواره اي به مناسبت اعياد سعيد قربان و غديرخم در محل بازار مركزي گل و گياه اصفهان برپا شده است.
محمد مجيري مدير عامل سازمان ساماندهي مشاغل شهري در اين باره مي گويد: از نقاط برجسته اين جشنواره حضور توليدكنندگان و پرورش‌دهندگان گل و گياه از استان‌هاي مختلف كشور، حضور توليد كنندگان ماهي هاي زينتي و توليد كنندگان مشاغل خانگي و نيز حمايت از مصرف كننده و فرهنگ‌سازي و آشنايي با كاشت و توليد  گل‌ و گياه  ، آشنايي با توليد كنندگان ماهي هاي زينتي و حمايت از مشاغل خانگي است.
وي با اعلام اينكه در مجموعه بازار گل و گياه همدانيان، بازارچه اي در 30 غرفه مشاغل خانگي اختصاص داده شده است، مي افزايد: اكنون غرفه هاي محصولات خانگي محصولاتي همچون ميناكاري،گل هاي مصنوعي،انواع زيورآلات،بافتني هاي دستي،انواع چرم،انواع استندهاي چوبي،تابلوهاي نقاشي تا عيد غدير عرضه مي كنند.
مجيري معتقد است؛ يكي از سياست هاي مهم سازمان در سال حمايت از توليد داخلي، حمايت از جشنواره هاي فروش ويژه محصولاتي همچون گل و گياه، ماهيان زينتي و محصولات دست ساز خانوارو محصولات كشاورزي است كه مي تواند زمينه افزايش مشاركت مردمي در چرخه اقتصاد خانوادهاي كم درآمد را بيشتر و آنها را تشويق مي كند تا با منابع درآمدي و سرمايه گذاري كم نقش سازنده اي در توسعه اقتصادي داشته باشند.
مدير عامل سازمان ساماندهي مشاغل مي افزايد: نكته مهم و خاص در برگزاري اين جشنواره حضور فعال بخش خصوصي و توليد كنندگان گل و گياه و ماهيان زينتي مي باشد به گونه اي كه تمامي هزينه هاي اين جشنواره بر عهده بخش خصوصي و بهره برداران بازار بوده و سازمان ساماندهي به عنوان متولي اين جشنواره نقش حمايتي و نظارتي بر عهده دارد.
وي اظهار اميدواري كرد؛ با برپايي اين جشنواره انتظار مي رود بتوان درآمد حاصل از فروش مستقيم را نصيب توليد كنندگان وموجب حذف واسطه هاي اضافي و ارتباط بدون واسطه بين توليد كنندگان و مصرف كنندگان با قيمت ارزان تر شد.
گفتني است؛ در اين جشنواره كه تا روز عيد غدير ادامه دارد، انواع گل‌هاي شاخه بريده و آپارتماني، كاكتوس، درختان و درختچه‌هاي مثمر و غير مثمر، گل‌هاي فصلي، بذر و انواع گلدان‌هاي سفالي و پلاستيكي با تخفيفات ويژه5 تا20 درصدي عرضه و همچنين قرعه كشي و اهداي جايزه به 110 نفر از مراجعين و خريداران بازار در نظر گرفته شده است كه طي مراسمي در تاريخ 07/06/1398قرعه كشي واهداءجوايز آن در بازار گل و گياه برگزار مي شود.

تعداد بازدیدکنندگان امروز 17 تعداد کل بازدیدکنندگان درگاه تا امروز 153271 تعداد کاربران بر خط 186 تعداد کاربران لاگین بر خط 1
آدرس:
اصفهان – كنار گذر اتوبان شهيد صياد شيرازي،حدفاصل چهار راه پيروزي و خيابان ركن الدوله، نبش كوچه 36(احسان)
تلفــن:  4-32683601 031 
نمابر:32683605  031     
شمـاره پيــامـك :   3000139090                     
پست الكترونيك :   samandehi@isfahan.ir
 
تلفن رسيدگي به شكايات: 32684408  و 137 
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری اصفهان می باشد.