درگاه الکترونیکی شهرداری اصفهان
width=14  width=14
 
فراخوان طراحی سر در بازار بین المللی گل و گیاه ارغوانسازمان ساماندهي مشاغل
 
width=14 width=14
واگذاري تعداد محدود از واحدهاي مجتمع صنفي عمده فروشان اصفهان
واگذاري تعداد محدود از واحدهاي مجتمع صنفي عمده فروشان اصفهان
 

مجيري خبر داد:

واگذاري تعداد محدود از واحدهاي مجتمع صنفي عمده فروشان اصفهان

مدير عامل سازمان ساماندهي مشاغل شهري و فرآورده هاي كشاورزي شهرداري اصفهان از واگذاري تعداد محدود از واحدهاي مجتمع صنفي عمده فروشان خوارو بار،خشكبار و موادغذايي در ميدان مركزي ميوه و تره بار اصفهان با شرايط نقد و اقساط خبر داد.

به گزارش روابط عمومي سازمان ساماندهي مشاغل شهري و فرآورده هاي كشاورزي شهرداري اصفهان محمد مجيري با اشاره به واگذاري تعداد محدودي از واحدهاي مجتمع صنفي عمده فروشان خوار و بار،خشكبار و مواد غذايي اصفهان گفت: سازمان ساماندهي مشاغل شهري  و فرآورده هاي كشاورزي اصفهان در راستاي سياست هاي  خود به منظور ساماندهي واحدهاي عمده فروشي اقدام  به ايجاد اولين و بزرگترين مجتمع صنفي بنكداران و عمده فروشان كرده است كه در اين راستا در ضلع شرقي ميدان مركزي ميوه و تره بار فضايي بالغ بر 30 هكتار اختصاص داده شده است.

وي افزود: مهمترين اهداف اين پروژه توسعه و ساماندهي هدفمند مشاغل شهري،بهبود نظام توزيع كالا و خدمات و افزايش زنده دلي شهر و محيط زيست و هدايت و جهت دهي جريانات اقتصادي مشاغل در راستاي توسعه پايدار شهري است.

مدير عامل سازمان ساماندهي مشاغل شهري و فرآورده هاي كشاورزي شهرداري اصفهان تصريح كرد: با جابه جايي اين صنوف كاهش سد معبر و ايجاد گره هاي ترافيكي ناشي از تردد روزانه خودروهاي سبك حمل بار و تخريب زير ساخت هاي شهري ناشي از تردد خودروهاي سنگين كم مي شود.

مجيري بزرگترين حسن اين مجموعه را همجواري با رينگ سوم وچهارم ترافيك شهري،فاصله بسيار كم 12 كيلومتري با فرودگاه و فاصله 15 كيلومتري با راه آهن  و فاصله 9 كيلومتري با پايانه هاي حمل و نقل براي جابه جايي و صادرات و واردات محصولات عنوان كرد.

وي در خصوص مشخصات فني و عمومي واحدهاي صنفي اضافه كرد: اين مجموعه شامل دو فاز است كه فاز نخست شامل 45 واحد صنفي كه در 5 رديف و در هر رديف 9 واحد با كاربري انبار،اداري و حياط در نظر گرفته شده است كه كليه واحدها به صورت نقد و اقساط و به صورت فروش امتياز سر قفلي در نظر گرفته شده است.

مدير عامل سازمان ساماندهي مشاغل شهري و فرآورده هاي كشاورزي شهرداري اصفهان همچنين جزئيات بيشتر نحوه واگذاري تعدادي محدود از واحدهاي مجتمع صنفي عمده فروشان خواروبار،خشكبارو مواد غذايي را با شرايط نقد و اقساط را از طريق مزايده اعلام كرد و افزود: واجدين شرايط مي توانند از طريق شماره تلفن هاي 32683601-09203528289 از جزييات واگذاري مطلع شوند.

تعداد بازدیدکنندگان امروز 17 تعداد کل بازدیدکنندگان درگاه تا امروز 153271 تعداد کاربران بر خط 156 تعداد کاربران لاگین بر خط 1
آدرس:
اصفهان – كنار گذر اتوبان شهيد صياد شيرازي،حدفاصل چهار راه پيروزي و خيابان ركن الدوله، نبش كوچه 36(احسان)
تلفــن:  4-32683601 031 
نمابر:32683605  031     
شمـاره پيــامـك :   3000139090                     
پست الكترونيك :   samandehi@isfahan.ir
 
تلفن رسيدگي به شكايات: 32684408  و 137 
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری اصفهان می باشد.