درگاه الکترونیکی شهرداری اصفهان
width=14  width=14
 
فراخوان طراحی سر در بازار بین المللی گل و گیاه ارغوانسازمان ساماندهي مشاغل
 
width=14 width=14
راه‌اندازي بازارهاي جديد با مشاركت بخش خصوصي
راه‌اندازي بازارهاي جديد با مشاركت بخش خصوصي
 

راه‌اندازي بازارهاي جديد با مشاركت بخش خصوصي

راه‌اندازي بازارهاي جديد با مشاركت بخش خصوصي

مدير بازارهاي روز شهرداري اصفهان گفت: دو سياست و رسالت كلي افزايش مشاركت بخش خصوصي در سرمايه‌گذاري پروژه‌ها و ارتقاي كيفيت خدمات در بازارها و شرايط موجود نقشه راه فعاليت‌ها در بازارهاي شهرداري است.

ايرج حيدري در گفت و گو با خبرنگار ايمنا اظهار كرد: سياست سازمان ساماندهي مشاغل شهري و فرآورده‌هاي كشاورزي افزايش تعداد بازارها نيست بلكه به سمت كيفي‌سازي و استانداردسازي خدمات ارايه شده در فروشگاه‌هاي كوثر حركت كرده‌ايم.

وي ادامه داد: در حال حاضر در اكثر بازارها بهبود كيفيت خدمات از نظر ساختار عمراني و فيزيكي و آنچه كوثرها را از ساير فروشگاه‌هاي زنجيره‌اي شهر متمايز مي‌كند، انجام شده است.

مدير بازارهاي روز شهرداري اصفهان ادامه داد: تمايز در نظارت‌ و ارايه خدمات بيشتر در قالب تنظيم بازار و حضور نمايندگان حاكميت در بحث نظارت بر بازارها از ديگر اقدامات صورت گرفته در بازارهاي شهرداري به شمار مي‌رود.

وي تصريح كرد: تنوع اقلام و كالاها در بازارهاي كوثر آن هم در شرايطي كه بعضي از كالاها در فروشگاه‌هاي زنجيره‌اي شهر كمتر وجود داشت، باعث شد كوثرها پيش قراول توزيع كالاهاي مورد نياز مردم در همه شرايط باشند تا شهروندان كمبودي در بازارها احساس نكنند.

حيدري با اشاره به استراتژي جديد سازمان گفت: استراتژي جديد مبني بر اين است كه راه‌اندازي بازارهاي جديد تنها با مشاركت بخش خصوصي انجام شود و شهرداري به تنهايي ورود پيدا نكند.

وي با بيان اينكه اولويت سازمان در مباحث كيفي بازارها توجه به كيفيت، سلامت مردم و تامين مواد غذايي سالم است، افزود: براي تحقق اين اولويت به سمت اجراي سيستم‌هاي بازرسي، نظارت ويژه و سيار بر بازارهاي روز كوثر حركت كرده‌ايم.

مدير بازارهاي روز شهرداري اصفهان از پيشرفت 50 درصدي بازار كوثر شماره 15 در شهرك شهيد كشوري خبر داد و خاطرنشان كرد: بهره‌برداري از كوثر شماره 15 در آينده نزديك و با مشاركت سرمايه‌گذار بخش خصوصي انجام خواهد شد.

وي افزود: بازار كوثر شماره 15 در زميني به وسعت پنج هزار مترمربع و زيربناي هشت هزار مترمربع شامل سه هزار مترمربع فضاي فروشگاهي و پنج هزار مترمربع پاركينگ در حال احداث است.

حيدري اظهار كرد: كوثر محله‌اي زاينده رود در نزديكي شهرك زاينده‌رود در زميني به مساحت دو هزار و 300 مترمربع در يك و نيم طبقه در حال احداث است و بهمن ماه 98 مورد بهره‌برداري قرار مي‌گيرد.

تعداد بازدیدکنندگان امروز 17 تعداد کل بازدیدکنندگان درگاه تا امروز 153271 تعداد کاربران بر خط 161 تعداد کاربران لاگین بر خط 1
آدرس:
اصفهان – كنار گذر اتوبان شهيد صياد شيرازي،حدفاصل چهار راه پيروزي و خيابان ركن الدوله، نبش كوچه 36(احسان)
تلفــن:  4-32683601 031 
نمابر:32683605  031     
شمـاره پيــامـك :   3000139090                     
پست الكترونيك :   samandehi@isfahan.ir
 
تلفن رسيدگي به شكايات: 32684408  و 137 
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری اصفهان می باشد.