درگاه الکترونیکی شهرداری اصفهان
سازمان عمران شهرداری اصفهان
افزايش 25 درصدي توليد آسفالت در سال جاري
افزايش 25 درصدي توليد آسفالت در سال جاري

مديرعامل سازمان عمران شهرداري اصفهان از افزايش 25 درصدي توليد آسفالت در سال جاري خبر داد و گفت: توليد آسفالت در مجتمع توليدي سازمان عمران در پنج ماهه نخست سال به بيش از 60 هزار تن رسيد.

اصغر كشاورز راد در گفت و گو با خبرنگار ايمنا اظهار كرد: سازمان عمران شهرداري اصفهان با داشتن اكيپ‌هاي مجرب پخش آسفالت و سه كارخانه توليد آسفالت، بيش از 90 درصد اجراي آسفالت شهر اصفهان را تامين مي كند و قابليت توليد و اجراي آسفالت براي شهرهاي مجاور را نيز دارد.

وي افزود: در اين راستا از ابتداي سال 1398 تاكنون بيش از 60 هزار تن انواع آسفالت در اين سازمان توليد شده كه نسبت به مدت مشابه در سال گذشته حدود 25 درصد افزايش را شاهد هستيم.

مديرعامل سازمان عمران شهرداري اصفهان تصريح كرد: افزايش 25 درصدي توليد آسفالت در سال جاري نسبت به سال گذشته نشان‌دهنده تلاش كاركنان سازمان است.

وي ادامه داد: آنچه به عنوان راهبرد اجرايي و توليد سازمان در نظر گرفته شده، توجه و اهميت به كيفيت آسفالت توليد و اجرا شده در كنار كميّت آن است.

كشاورز راد با بيان اينكه سازمان عمران شهرداري اصفهان با وجود مشكلاتي  از قبيل افزايش چند برابري قيمت قير، عدم عرضه به بازار و مشكل حمل، با دستور اكيد مديران شهري اصفهان اقدامات لازم جهت رفع موانع صورت گرفت و كارخانه هاي آسفالت آمادگي لازم جهت توليد آسفالت مورد نياز سطح شهر را دارند.

1398/05/31
تعداد بازدیدکنندگان امروز 1 تعداد کل بازدیدکنندگان درگاه تا امروز 196713 تعداد کاربران بر خط 36 تعداد کاربران لاگین بر خط 1
                                   آدرس:خیابان 22بهمن ،مجموعه اداری امیر کبیر سازمان عمران شهرداری اصفهان
تلفن:17-03132670813 
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری اصفهان می باشد.