درگاه الکترونیکی شهرداری اصفهان
سازمان عمران شهرداری اصفهان
توليد بيش از 38 هزار قالب قطعات پيش ساخته بتني در سال جاري

توليد بيش از 38 هزار قالب قطعات پيش ساخته بتني در سال جاري

 

بتن

 

مدير عامل سازمان عمران شهرداري اصفهان گفت: تمام تلاش خود را به كار گرفتيم تا توانستيم در چهار ماه نخست سال جاري بيش از 38 هزار قالب، قطعات پيش ساخته بتني توليد كنيم.

مدير عامل سازمان عمران شهرداري اصفهان در گفت و گو با خبرنگار ايمنا اظهار كرد: سال‌هاي گذشته به منظور اجراي پروژه‌هاي عمراني در سطح شهر، جداول بتني پيش ساخته مورد نياز از خارج از سازمان تهيه مي‌شد، اما با همت و تلاش كارشناسان و كاركنان سازمان، خط توليد قطعات فوق كه ساخته متخصصان داخل اصفهان است، در مجتمع توليدي صفه متعلق به سازمان نصب و راه اندازي شده است.

وي افزود: اين مجتمع توليدي علاوه بر توليد قطعات مورد نياز سازمان، توانايي توليد و تحويل جداول بتني مورد نياز كل عمليات عمراني در شهرهاي اطراف و يا كل استان را نيز داراست.

احمدرضا ايرجي، مدير واحدهاي توليدي و خدمات فني سازمان عمران شهرداري اصفهان گفت: از آنجايي كه افزايش كيفيت و دوام جداول بتني استفاده شده در پروژه‌هاي شهري در حال اجرا، به جهت صرفه‌جويي و كاهش هزينه‌هاي شهر مد نظر مسئولان شهر قرار گرفته است، جداول در سطح شهر اصفهان در اكثر پروژه‌هاي عمراني با فناوري جديد توليد و اجرا شده كه علاوه بر ظاهر مناسب، داراي كيفيت و دوام بالايي است.

وي افزود: سازمان عمران شهرداري اصفهان به عنوان مجري پروژه‌هاي شاخص شهري نياز خود را از طريق خريد قطعات فوق برطرف مي‌كرد اما اخيرا دستگاه توليد جداول فوق در داخل كشور در حد  كيفيت و فناوري نمونه‌هاي خارجي، به دست توانمند صنعتگران داخلي ساخته شده است.

مدير واحدهاي توليدي و خدمات فني سازمان عمران شهرداي اصفهان تصريح كرد: اين امر سازمان عمران را بر آن داشت كه براي تأمين نياز خود و از سويي ديگر حمايت از توليدات داخلي و با در نظر گرفتن اين موضوع كه زير ساخت‌ها و توانمندي لازم جهت نصب و راه‌اندازي آن در داخل سازمان موجود بود، اقدام به خريد و نصب دستگاه و نهايتاً توليد جداول با روش پرس تر كند.

وي اظهار كرد: در حال حاضر ظرفيت توليد بيش از 600 قطعه انواع جداول در ابعاد 30×90 و 50×50 در سازمان عمران وجود دارد كه جوابگويي نياز سازمان و تمام پيمانكاران شهر اصفهان و حتي شهرهاي اطراف خواهد بود.

1398/05/01
تعداد بازدیدکنندگان امروز 1 تعداد کل بازدیدکنندگان درگاه تا امروز 196713 تعداد کاربران بر خط 93 تعداد کاربران لاگین بر خط 1
                                   آدرس:خیابان 22بهمن ،مجموعه اداری امیر کبیر سازمان عمران شهرداری اصفهان
تلفن:17-03132670813 
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری اصفهان می باشد.