درگاه الکترونیکی شهرداری اصفهان
سازمان عمران شهرداری اصفهان
طرفه‌تابان خبر داد: بيش از 580 هزار تن خاكريزي در پروژه اردستاني

10 شهريور 1398 - 08:03

طرفه‌تابان خبر داد:  بيش از 580 هزار تن خاكريزي در پروژه اردستاني

 

مديرعامل سازمان عمران شهرداري اصفهان گفت: بيش از 580 هزار تن خاكريزي در پروژه تقاطع غيرهمسطح در بزرگراه شهيد اردستاني انجام شده است.

مجيد طرفه‌تابان در گفت و گو با خبرنگار ايمنا اظهار كرد: سازمان عمران شهرداري اصفهان در مردادماه امسال ركورد جديد بارگيري، حمل و خاكريزي 123 هزار تن را در سازمان عمران به ثبت رساند.

وي گفت: براي احداث تقاطع غير همسطح در بزرگراه شهيد اردستاني تاكنون بيش از 580 هزار مترمكعب خاكريزي شده است.

مديرعامل سازمان عمران شهرداري اصفهان با ابراز خرسندي از روند پيشرفت پروژه تقاطع غيرهمسطح در بزرگراه شهيد اردستاني، اظهار كرد: با توجه به پويايي و سرعت بسيار بالاي فعاليت‌ها در اين پروژه در مردادماه سال‌جاري امسال شاهد ركورد بارگيري و حمل و خاكريزي 123 هزار تن بار در سازمان عمران هستيم.

وي ادامه داد: جهت تحقق اين ركورد كاميون‌ها در دو شيفت كاري فعاليت داشتند كه با توجه به تعداد آنها و اندك بودن زمان بارگيري و تخليه كه بايد به صورت دقيق و در محل موردنظر صورت مي‌گرفت، تجربه گرانقدري در زمينه مديريت اجرا، در اختيار سازمان قرار گرفته است.

طرفه‌تابان با اشاره به پيشرفت 42درصدي پروژه تقاطع غيرهمسطح در بزرگراه شهيد اردستاني، خاطرنشان كرد: براي اجراي تقاطع غير همسطح در بزرگراه شهيد اردستاني بيش از 580 هزار مترمكعب خاكريزي انجام شده است.

وي افزود: اميدواريم بتوانيم هرچه سريع‌تر با اجرا و تكميل اين پروژه، گام مهمي در رفع مشكلات ترافيك منطقه برداشته و چهره شهر از نظر حجم تردد خودرو دگرگون شود.  

مديرعامل سازمان عمران شهرداري اصفهان گفت: با توجه به اينكه تقاطع غيرهمسطح در بزرگراه شهيد اردستاني بخشي از حلقه چهارم حفاظتي شهر اصفهان است و ادامه اين حلقه در اين قسمت به شهرستان برخوار منتهي مي‌شود، خياباني به نام فرزانگان به اين بخش متصل مي‌شود كه طول اين خيابان پنج كيلومتر و عرض آن 36 متر است و عمليات اجراي اين پروژه هم توسط سازمان عمران صورت مي‌پذيرد.

كد خبر 387845

1398/06/10
تعداد بازدیدکنندگان امروز 1 تعداد کل بازدیدکنندگان درگاه تا امروز 196713 تعداد کاربران بر خط 86 تعداد کاربران لاگین بر خط 1
                                   آدرس:خیابان 22بهمن ،مجموعه اداری امیر کبیر سازمان عمران شهرداری اصفهان
تلفن:17-03132670813 
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری اصفهان می باشد.