درگاه الکترونیکی شهرداری اصفهان
رييس كميسيون شهرسازي شوراي اسلامي شهر اصفهان:توجه به خرد جمعي در برنامه‌ريزي شهري
رييس كميسيون شهرسازي شوراي اسلامي شهر اصفهان:توجه به خرد جمعي در برنامه‌ريزي شهري
توجه به خرد جمعي در برنامه‌ريزي شهري

رييس كميسيون معماري و شهرسازي شوراي اسلامي شهر اصفهان گفت: در برنامه‌ريزي‌هاي شهري بايد خرد جمعي مورد توجه قرار گيرد.

به گزارش خبرنگار ايمنا، شيرين طغياني ظهر امروز -شنبه 13 مهرماه 98- در نشست هم انديشي جازه معماري و شهرسازي اصفهان اظهاركرد: اينكه جلسه اي پيش از آنكه رويدادي رقم بخورد برگزار مي شود و ديدگاه و پيشنهادها مورد توجه قرار مي‌گيرد گامي بسيار مهم و ارزنده است.

وي تاكيد كرد: تجربه نشان داده كه اجراي برخي طرح‌ها و پس از آن دريافت پيشنهادها به هيچ عنوان كارساز نبوده؛ به عنوان مثال چرا بايد پروژه گذر آقانورالله نجفي يا ميدان امام علي(ع) اجرا  شود و بعد درباره زواياي مختلف اجراي اين پروژه‌ها سخن گفته شود.

رييس كميسيون معماري و شهرسازي شوراي اسلامي شهر اصفهان خاطرنشان كرد: در رويكرد جديد شهرداري اصفهان سعي شده براي موضوعات مختلف شوراي راهبري درنظر گرفته شود كه بسيار قابل توجه است.

وي با بيان اينكه در برنامه‌ريزي‌ها بايد خرد جمعي مورد توجه قرار گيرد، گفت: بايد اعتقاد داشته باشيم فارغ از اينكه جايزه معماري و شهرسازي چه زماني برگزار مي شود، گزارشي از جلسه امروز به حاضران ارائه و جمع‌بندي مسائل مطرح شده انجام شود.

طغياني ادامه داد: نبايد براي برگزاري جايزه معماري و شهرسازي اصفهان عجله كرد، چرا كه احتمال مي رود با عجله نتايج خوبي به همراه نداشته باشد؛ از اين رو بايد جلسات ديگر در ساير حوزه‌ها برگزار و به جمع‌بندي نهايي برسيم.

وي تصريح كرد: انجام يك كار گروهي بين معماران و شهرسازان سخت و دشوار است، اما اينكه امروز در اين جلسه كارشناسان شهرسازي و معمار در كنار هم حضور يافته و نقد و پذيرشِ نقد مي‌كنند، اتفاق مهمي در جامعه شهرسازان و معماران است.

رييس كميسيون معماري و شهرسازي شوراي اسلامي شهر اصفهان افزود: هنوز در برخي موارد در زمان بلديه به سر مي‌بريم و نمي توانيم ساختارها را به ناگهان تغيير دهيم؛ ممكن است خواسته‌اي از مديريت شهري داشته باشيم كه امكان اجراي آن وجود نداشته باشد، اما بايد كمك كرد تا اتفاقات خوشايندي در شهر رقم بخورد.

1398/07/14
تعداد بازدیدکنندگان امروز 110 تعداد کل بازدیدکنندگان تا امروز 546700 تعداد کاربران بر خط 127 تعداد کاربران لاگین بر خط 1
شماره پیامکی
 آدرس :پل چمران،جنب شهرداري منطقه 7
پست الكترونيك :Shahrsazi@isfahan.ir
تلفن :34593634،34593650
فكس :34594401