سال 95header
ENGILSHنقشه سایتعضویت و ورود اعضاصفحه اصلی
1398/09/27 بازنشستگي به معناي پايان كار و خانه نشيني نيست
بازنشستگي به معناي پايان كار و خانه نشيني نيست

عليرضا صادقيان شامگاه سه شنبه 26 آذرماه 98 در آيين تجليل از تلاشگران پيشكسوت و بازنشسته در شهرداري اصفهان اظهار كرد: مديريت شهري اصفهان در تلاش است تا اين شهر را به سامان برساند و شهر را در اختيار نسل بعد يعني جوانان قرار دهد كه اميدواريم جوانان از تجربيات تلاشگران پيشكسوت و بازنشسته به نحو مطلوب استفاده كنند.

وي تأكيد كرد: استفاده هرچه بيشتر از تجربيات و توانمندي افراد پيشكسوت و بازنشسته كه در سال هاي متمادي تجربيات زيادي كسب كرده اند، لازم و ضروري است.

معاون برنامه ريزي و توسعه سرمايه انساني شهردار اصفهان با بيان اينكه بخش عمده اي از مشكلات با توصيه هاي ارزشمند تلاشگران پيشكسوت و بازنشسته حل مي شود، گفت: به بازنشستگان توصيه مي كنم كه اگر بازنشسته شده ايد، از شغل اول خود بازنشست هستيد، اما در آستانه انجام فعاليت هاي ديگر قرار داريد.

وي افزود: بسياري از كارآفرينان بزرگ دنيا توسعه فعاليت هاي خود را پس از دوران بازنشستگي آغاز كرده اند و حتي بنيانگذار بعضي از شركت هاي موفق و برند جهاني بوده اند كه پس از بازنشستگي با كوله باري از تجربيات به شغل و حرفه ديگر روي آورده اند.

صادقيان تصريح كرد: به تلاشگران پيشكسوت و بازنشسته توصيه مي كنم در شغل جديد پس از بازنشستگي، از تجربيات گذشته خود استفاده كنند تا زندگي موفق تر و با نشاط تري نسبت به قبل داشته باشند.

وي اظهار كرد: بازنشستگي به معناي پايان كار و خانه نشيني نيست، بلكه فصل جديدي براي انجام فعاليت هاي نو است.

 
 
(منبع؛خبرگزاري ايمنا)