سال 95header
ENGILSHنقشه سایتعضویت و ورود اعضاصفحه اصلی
1398/11/28 نوروزي: برنامه شهرداري تحقق كامل بودجه 98 است
نوروزي: برنامه شهرداري تحقق كامل بودجه 98 است

قدرت‌الله نوروزي صبح امروز (يكشنبه) در يكصد و سيزدهمين جلسه علني شوراي اسلامي شهر اصفهان با بيان اينكه با حمايت شوراي شهر و تخصيص زمان مورد نياز بودجه شهرداري اصفهان با سقف شش هزار ميليارد تومان به تصويب رسيد، اظهار كرد: اين بودجه عدد سنگيني است و از دو هزار و 800 ميليارد تومان پارسال به شش هزار ميليارد تومان رسيده‌ايم و اميدواريم همچنان شاهد همكاري شوراي شهر و همكاران براي تحقق بودجه باشيم.

وي با بيان اينكه برنامه ما براي سال جاري تحقق كامل بودجه بود، ادامه داد: چنانچه شرايط شهر مانند شش ماهه اول امسال بود مي‌توانستيم اصلاح بودجه را به صورت افزايشي ارائه دهيم كه اين امر به دليل مشكلاتي كه در آبان ماه ايجاد شد ميسر نشد.

شهردار اصفهان در خصوص اجراي پروژه حلقه حفاظتي شهر اصفهان گفت: پروژه‌هاي كشور به پروژه‌هاي ملي و محلي تقسيم بندي مي‌شود، در شهر هم برخي از پروژه‌ها فراشهري است، در خصوص حلقه حفاظتي دو مرحله با وزير راه و شهرسازي صحبت كرديم، نوع كمك‌هاي استانداري هم قرار است در خصوص نوع طراحي باشد چرا كه از نظر مالي امكان كمك كردن به شهرداري را ندارند.

وي با بيان اينكه در بحث نيروي انساني در شهرداري‌ها به دليل نياز به نيرو و نبود مجوز براي استخدام عنوان سازي براي جذب نيرو وجود داشته است، اضافه كرد: در نظام اداري پنج نوع قرار داد داريم و اين در حالي است كه شهرداري‌ها 9 عنوان قراردادي دارند.

نوروزي در خصوص آخرين وضعيت ايستگاه‌هاي خط دو مترو اصفهان نيز اظهار كرد: شش ايستگاه از اين پروژه بين 40 تا 80 درصد پيشرفت فيزيكي داشته است.

 
 
(منبع؛خبرگزاري ايمنا)