درگاه الکترونیکی شهرداری اصفهان
سازمان پارک ها و فضای سبز
افزايش 6 درصدي بازديد مسافران نوروزي از باغ گل‌ها
افزايش 6 درصدي بازديد مسافران نوروزي از باغ گل‌ها

مدير مجموعه تفريحي، آموزشي باغ گل‌هاي اصفهان گفت: به طور متوسط روزانه حدود هفت هزار نفر از مجموعه باغ گل‌هاي اصفهان بازديد كردند كه بر اساس آمار ميزان بازديد از اين مجموعه نسبت به مدت مشابه سال گذشته شش درصد افزايش يافته است.

سيدمحمد رقيب در گفت و گو با خبرنگار ايمنا اظهار كرد: نوروز امسال بيش از 75 هزار نفر گردشگر از اين مجموعه ديدن و از تماشاي گل‌ها، گياهان و ساير بخش‌هاي باغ گلها لذت بردند.

وي با بيان اينكه نوروز 98 حدود 100 گونه گل‌هاي فصل و پيازي به مجموعه باغ گل‌ها اضافه شد، افزود: در اين مجموعه تفريحي، آموزشي يك هزار گونه گياهي به معرض نمايش گذاشته شده است كه با توجه به بارش‌هاي خوب بهاري گونه‌هاي پيازي مجموعه شرايط خوبي پيدا كرده و شكوفه‌هاي بهاري بر درختان آن باقي ماند و بر زيبايي‌هاي باغ گل‌ها افزود.

مدير مجموعه تفريحي، آموزشي باغ گل‌ها تصريح كرد: با توجه به اجراي طرح‌هاي جديد در باغ گلها از جمله «المان قلب» با استفاده از گل‌هاي اطلسي و مجموعه «ارتباط با پرندگان» كه در آن مردم از نزديك با مرغ‌هاي عشق و بيرون از آن با طوطي‌هاي ماكائو ارتباط داشتند و به آنها غذا مي‌دادند باعث شد برخي مسافران بيش از يك مرتبه براي بازديد به باغ گلها آمده و از اين جاذبه‌ها لذت ببرند.

مدير مجموعه تفريحي، آموزشي باغ گل‌هاي اصفهان اضافه كرد: باغ گل‌ها در حال حاضر همه روزه از ساعت هفت صبح تا 10 شب آماده بازديد عموم شهروندان و گردشگران است.

وي با بيان اينكه در باغ گل‌ها تنوع بالاي يك هزار گونه گياهي در مساحتي نزديك به 70 هزار متر مربع وجود دارد، گفت: مجموعه آموزشي، تفريحي باغ گل‌ها در سال 75 توسط شهرداري اصفهان در زميني به مساحت 55 هزار مترمربع احداث شد، اين مجموعه منحصر به فرد در كشور با توجه به اقليم نيمه بياباني اصفهان كم نظير است.

وي افزود: شهروندان براي كسب اطلاعات بيشتر از مجموعه تفريحي، آموزشي باغ گل‌ها مي‌توانند با شماره تلفن 32672059 تماس بگيرند.

1398/01/21
تعداد بازدیدکنندگان امروز 33 تعداد کل بازدیدکنندگان درگاه تا امروز 527547 تعداد کاربران بر خط 159 تعداد کاربران لاگین بر خط 1
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری اصفهان می باشد.
ارتباط با مسئولین پرتال